Mick Jagger ukázal syna, kterému platí miliony výživného

Velikost textu: AAA

22. 12. 2016

Britský rocker Mick Jagger se stal ve třiasedmdesáti letech osminásobným otcem. Má sice už i pravnouče, ale sám je ještě pořád dost plodný. Nejmladšího potomka mu porodila devětadvacetiletá balerína Melnaie Hamrick z New Yorku. Synovi dali jméno Deveraux a ukázali ho během víkendu na Instagramu.

Melanie okatého chlapečka vyfotila a zveřejnila na svém profilu této sociální sítě. „Jsem tak zamilovaná do svého miminka Deverauxa Jaggera. Děkuji Lizzy Jaggr za roztomilé uvedení,“ napsala Hamrick k obrázku.

Jméno svého nejmladšího brášky zveřejnila už v pátek dvaatřicetiletá Lizzie (Elizabeth) Jagger, Mickova třetí dcera, kterou má s exmanželkou Jerry Hall.

„Jsem tak pyšná na svého nádherného brášku Deverauxa Octaviana Basila Jaggera,“ napsala Elizabeth na svém Instagramu.

Mick slíbil Melanii, že jí měsíčně na synka bude platit patnáct tisíc dolarů (cca 390 tisíc korun) do jeho osmnáctých narozenin. To znamená, že mu do té doby zaplatí 3,3 milionu dolarů – asi 85 milionů korun.

Jagger má s herečkou Marshou Hunt šestačtyřicetiletou Karis, s první manželkou Biankou Jagger pětačtyřicetiletou Jade, čtyři potomky s Jerry Hall (dvaatřicetiletou Elizabeth, jednatřicetiletého Jamese, čtyřiadvacetiletou Georgii a devatenáctiletého Gabriela) a sedmnáctiletého syna Lucase s Lucianou Gimenez.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související