Sarah Jessica Parker podepsala smlouvu na film Sex ve městě 3

Velikost textu: AAA

2. 1. 2017

A je to tady. Po letech spekulací a měsících mlžení herečka Sarah Jessica Parker přestala fanoušky Sexu ve městě škádlit a rovnou přistoupila k činu. Ještě před koncem roku prý podepsala smlouvu na třetí filmový příběh na motivy slavného seriálu, v němž hrála novinářku Carrie Bradshaw. Celovečerní snímky přitom ani zdaleka nebyly kritikou přijaty tak pozitivně jako seriál.

„Všechny hlavní hrdinky oficiálně podepsaly účast na Sexu ve městě 3. Smlouva je hotová a scénář byl schválen všemi,“ píše magazín Radar Online.

Krom Sarah Jessiky prý souhlasily s natáčením také Cynthia Nixon (Miranda Hobbesová) a Kristin Davis (Charlotte Yorková). O Kim Cattral (Samantha Jonesová) se zatím mlčí. Nahradit by ji snad měla autorka knižních předloh Candace Bushnell.

„Původně nebyla Sarah Jessica Parker součástí plánů třetího filmu, protože se jí nelíbil nápad ukazovat hlavní hrdinky ve zralejším světle. Plnou zelenou ale film dostal teprve před pár dny. Všichni jsou šťastní, jak se to vyvrbilo a nemůžou se dočkat, až zase začnou spolu natáčet,“ tvrdí Radar Online.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související