Hobit Martin Freeman se po šestnácti letech rozvádí

Velikost textu: AAA

4. 1. 2017

Herec Martin Freeman jen pár dní před Vánocemi oznámil, že se rozvádí s manželkou Amandou Abbington, s níž žije od roku 2000 a s níž má desetiletého Joa a osmiletou Grace. K rozhodnutí prý dospěli po dlouhém a náročném zvažování a oba ho pokládají za nejlepší řešení jejich dalších životů. Zůstávají prý blízkými přáteli.

„S Martinem zůstáváme nejlepšími přáteli a milujeme jeden druhého, byl to naprosto přátelský rozchod. Nebyla v tom žádná nenávist, opravdu, jen jsme si řekli, že už spolu nemůžeme žít, tak jsme vše dali do pořádku, on se odstěhoval do bytu na severu Londýna, já zůstávám v našem domě a začali jsme novou kapitolu,“ uvedla manželka dvaačtyřicetiletého herce známého z filmu o Hobitovi.

Nicméně Amanda přiznává, že pro oba je selhání manželství osobním zklamáním.

„Je to smutné a člověka to naštve, protože si myslíte, že s někým strávíte celý zbytek života, ale buď to zvládnete, nebo se rozejdete, a my oba jsme došli k rozhodnutí, že rozchod bude nejlepší pro nás oba. Měli jsme veliké štěstí, že to byl tak hladký rozchod, zvláště kvůli dětem,“ dodala Abbington.

Herečka známá ze seriálu Pan Selfridge tvrdí, že se odcizili s manželem kvůli náročným kariérám.

„Nemůžete být od sebe příliš dlouho, protože začínáte fungovat sami za sebe, a zvyknete si na to, že jste bez osoby, s níž máte být. Přijdete o to výjimečné propojení a nakonec ztratíte vizi,“ dodala herečka.

Vánoce strávili Martin a Amanda spolu kvůli dětem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související