Skandální provokace: Victoria Beckham a Mel C zpívaly na Silvestra 2 Become 1

Velikost textu: AAA

6. 1. 2017

Navzdory dlouhodobému přemlouvání tří členek skupiny Spice Girls se Victoria Beckham a Melanie Chisholm rozhodly, že se ke comebacku skupiny nepřipojí. Ale na Silvestra se dopustily skandální provokace. Victoria si na Maledivách uspořádala soukromou party k oslavě konce roku, kam Geri Horner, Emmu Bunton a Melanie Brown nepozvala, zato přivezla Mel C a společně přítomným zazpívaly jeden z největších hitů skupiny Spice Girls – 2 Become 1.

Victoria v rudých šatech během večera zavolala na pódium Mel C a začaly pět hit skupiny Spice Girls. Připojil se k nim i David Beckham, který držel dceru Harper v náručí, hlasitě zpíval a u toho se do rytmu pohupoval pod jevištěm.

Geri, Emma a Mel B budou letos v létě koncertovat jako Spice Girls GEM k dvacátému výročí založení skupiny, která v roce 1996 ihned pronikla na přední příčky hitparád se svým albem Wannabe. To, že se Victoria a Mel C odmítly ke comebacku připojit, braly tři zbývající členky jako podraz. Mel C navíc celou dobu v rozhovorech zdůrazňovala, jak je šťastná, že se do skupiny nevrátila a jak ji tato skupina vysilovala.

„Victoria a Mel C byly vždycky veliké kamarádky, ale ještě více se sblížily během posledních měsíců, když se obě odmítly připojit ke comebacku Spice Girls,“ píše deník The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související