Šokující zvrat: Madonna se rozešla s Jesusem!

Velikost textu: AAA

5. 2. 2010

Madonna (51) se rozešla se svým přítelem Jesusem Luzem (23), protože si prý už neměli o čem povídat. Osmadvacetiletý věkový rozdíl se nakonec ukázal být příliš velký.

"Dokonce i to, že jim to vydrželo celý rok, se zdá hodně lidem dlouho. Oni žijí každý v úplně jiném světě. Vztah jim oběma prospěl, ale teď je to pryč," řekla jedna zřejmě už bývalá Madonnina kamarádka reportérům listu The Sun. Mladý brazilský manekýn začal chodit s Madonnou jen krátce poté, co se rozešla s britským režisérem Guyem Ritchiem. "Nebylo to zcela v přátelském duchu a rozchod navrhl Jesus," dodává zdroj. Jesus si prý také uvědomil, že s Madonnou nemá dost společných zájmů a v delší časové perspektivě by mu to vadilo. Oficiálně prý ale došlo k tomu, že se jim nedařilo "sladit pracovní rozvrhy".

Autor: Petrunkas, zdroj: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/346-jitka-kocurova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!' 'http://www.parlamentnilisty.cz','Přečtěte si naše nejnovější zpravodajství! Pohled na politiky úplně jinak!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější