Jonathan Rhys Meyers se stal otcem

Velikost textu: AAA

9. 1. 2017

Irský herec Jonathan Rhys Meyers se stal před Vánocemi tátou. Hvězda filmu Tudorovci až v novém roce oznámila, že její domnělá manželka Mara Laneová přivedla na svět chlapečka už 15. prosince. Dali mu jméno Wolf, zkrácenou verzi jména Wolfgang, která v angličtině znamená vlk.

Mimochodem Jonathan v uměleckém světě nosí rodné příjmení své matky – Rhys Meyers – zatímco oficiálně je po otci O’Keeffe.

Bouřlivák a alkoholik Jonathan se poněkud usměrnil před více než třemi roky, když začal s Marou chodit. Zasnoubili se v roce 2014, ačkoli svět se to dozvěděl až více než rok poté. A od počátku minulého roku jsou prý dokonce manželi, protože Jonathan i Mara od září nosí zlaté kroužky – podobné snubním prstenům – na levém prsteníčku.

Jonathan se s alkoholismem několikrát léčil. Předloni měl malý relaps (potácel se opilý s lahví vodky v ulicích Londýna) za což se veřejně omluvil.

„Omlouvám se za drobný relaps a doufám, že lidé o mně nebudou přemýšlet moc zle. Okamžitě jsem toho zase nechal… a omlouvám se fanouškům a kolegům… Myslím, že jsem udělal chybu a cítím se docela trapně, ale bylo to jen lehké uklouznutí v mé léčbě, jinak žiju zdravý život,“ omlouval se představitel Jindřicha VIII. po loňském úpadku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související