Manželka Johnnyho Deppa: Protahuje náš rozvod!

Velikost textu: AAA

9. 1. 2017

Herečka Amber Heard tvrdí, že ačkoli jí Johnny Depp sliboval, že se s ní hodlá rozvést, co nejrychleji to půjde, ve skutečnosti je to on, kdo soudní řízení protahuje a záměrně dělá problémy. Třicetiletá kráska loni v květnu šokovala svět prohlášením, že ji Johnny zbil. S modřinou na oku od něj utekla a požádala o rozvod. Už v září se prý advokáti obou hvězd dohodli na řešení ukončení čtrnáctiměsíčního manželství, ale teď Amber prohlásila, že od té doby se vše jen komplikuje.

„Johnny si podle všeho přeje protahování soudních řízení jako způsob, jak mě potrestat… Chci zpět svůj život. Chci být rozvedená s Johnnym okamžitě,“ píše Amber v soudních dokumentech, které vyplnil její advokát Pierce O’Donnell.

Ten také žádá soud o okamžité rozvedení manželství a obviňuje Deppa ze záměrné a zle míněné kampaně proti jeho mandantce Heardové.

„Pokud by se pan Depp upřímně zajímal o dokončení dohody, místo aby neustále neopakoval souboje s Heardovou a nenutil ji platit za advokáty, dávno by věnoval veškeré úsilí dokončení vyžadovaných podmínek dohody, které stále nejsou podepsány jeho advokáty, a spolupracoval by na jiných krocích vyžadovaných zprávou o klíčové dohodě a neplýtval by zdroji soudu žádostmi v nedobré víře,“ píše dále O’Donnell.

Depp žádá na Heard, aby hradila některé výdaje za advokáty, což ona odmítá.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související