Carrie Fisher byla spálena, poslední řeč přečte Meryl Streep

Velikost textu: AAA

9. 1. 2017

Rodina a nejbližší přátelé se s herečkou Carrie Fisher prý už rozloučili. Přála si totiž být ihned po smrti spálena. Poslední veřejné rozloučení s představitelkou princezny Leiy z Hvězdných válek ale ještě nebylo stanoveno, nicméně oslavnou řeč by na něm měla přečíst její kamarádka Meryl Streep.

Spolu s Fisher musí rodina pochovat také její matku Debbie Reynolds. Ta skonala ve věku čtyřiaosmdesáti let jen den po dceři. Podle všeho na syndrom zlomeného srdce. Carrie zemřela na infarkt 27. prosince, bylo jí šedesát. Jenže zatímco Carrie si přála ihned po smrti kremaci, Debbie zase chtěla klasický pohřeb do hrobu. Rodina ji uloží na hřbitově Forest Lawn v Burbanku a vedle ní umístí malou schránku s popelem její dcery.

O tom, že oslavnou řeč bude na veřejném rozloučení číst sedmašedesátiletá Meryl, informoval mezi prvními magazín TMZ. Posledního sbohem s filmovou hvězdou se prý zúčastní také režisér George Lucas.

Carriena dcera herečka Billie Lourd, která nedávno začala randit s Taylorem Lautnerem, přiznala, že nese náhlou smrt matky velmi těžce.

„Všechny vaše motlitby a vlídná slova během posledního týdne mi dávají sílu v tak těžkém čase, o němž jsem si myslela, že v něm žádnou sílu člověk mít nemůže. Neexistují slova, která by vyjádřila, jak mi chybí Abadaba (babička) a moje jediná Momby (maminka). Vaše láska a podpora jsou pro mě vším,“ napsala Lourd na sociálních sítích.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související