Pitva potvrdila: Carrie Fisher zabil infarkt. A její matku?

Velikost textu: AAA

11. 1. 2017

Jen pár dní po pohřbu hereček Debbie Reynolds a Carrie Fisher vydal losangeleský koroner oficiální zprávu k jejich pitvě. Slavná matka následovala na věčnost svou neméně slavnou dceru jen čtyřiadvacet hodin po jejím skonu. Zatímco šedesátiletá Fisher podlehla rozsáhlému infarktu srdce, který byl neslučitelný se životem, čtyřiaosmdesátileté Reynolds praskla mozková céva a o život ji připravilo nitromozkové krvácení.

Carrie a Debbie byly uloženy na hřbitově Forest Lawn vedle sebe. Přála si to tak rodina. Zatímco představitelka princezny Leiy z Hvězdných válek si přála kremaci, která následovala krátce po jejím úmrtí, její matka chtěla pohřeb do hrobu. Popel Carrie tak vedle ní uložili v urně ve tvaru velké pilulky léku Prozac.

Na matku s dcerou vzpomněly na Zlatých glóbech. Zatím ale neproběhlo veřejné rozloučení s těmito hvězdami. Rodina o víkendu měla pouze soukromý obřad. „Všichni jsme teď skleslí, jak jen můžeme být, zatím nikam dál zacházet nechceme. Budeme pořádat větší smuteční rozloučení pro veřejnost a všechny rodinné přátele, ale tohle byl soukromý rodinný obřad, bylo to odpovídající a bylo to krásné,“ prohlásil Todd Fisher, Carriein bratr a Debbiein syn.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související