Manželka George Clooneyho je prý těhotná

Velikost textu: AAA

13. 1. 2017

Herec George Clooney by se v pětapadesáti letech mohl stát konečně otcem. Jeho manželka Amal totiž svým posledním veřejným vystoupením naznačila, že je těhotná. Na premiéru dokumentárního snímku White Helmets v Londýně přišla v květovaných šatech s výrazně vystouplým bříškem. A to je u dlouhodobě velmi štíhlé advokátky něco neobvyklého.

Jestli Amal za poslední léta mediální slávy něčím proslula, pak dvěma věcmi. Vytříbeným vkusem v nejdražší módě a také stále dokonale štíhlou postavou. Někteří ji za její vyzáblost občas kritizovali. Ale v Londýně po boku George Clooneyho měla vystouplé bříško. Takže se ihned začalo spekulovat o těhotenství.

Když se ale George Clooneyho po svatbě s Amal, která proběhla v září 2014, ptali, zda touží po dětech, byl otázkou zaskočený.

„Nepřemýšlel jsem o tom. Myslím, že někdy mě to napadlo, ale teď opravdu ne, nemám to někde na seznamu priorit, uf, hodně se mě na to poslední dobou ptají, protože jsem se zrovna oženil a točím film s dětmi,“ prohlásil George předloni.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související