Každá žena musí mít gaymanžela, tvrdí Milla Jovovich

Velikost textu: AAA

13. 1. 2017

Herečka Milla Jovovich tvrdí, že každá žena musí mít svého homosexuálního manžela. Ona je vdaná už podruhé, po prvním manželství s režisérem Lukem Bessonem zkouší štěstí ve vztahu s režisérem Paulem W. S. Andersonem, s nímž má dvě děti. Ale přestože je Paul jejím zákonitým manželem, není jisté, že spolu zůstanou navždy. Zato s gaymanželem Chrisem má prý stabilní vztah už od puberty a věří, že spolu i dožijí.

Chris samozřejmě není hereččiným manželem, je to její homosexuální přítel, jen ona mu říká gay manžel. Jednačtyřicetiletá rodačka z Ukrajiny věří, že každá žena potřebuje mít svého gaye, který je víc než kamarádka. Jako homosexuál ji neohrožuje sexuálně, ale je také bezpečnější než heterosexuální kamarádka, která jí může svádět partnera.

Kamkoli jsem v životě přišla, vždycky mě přitahovali gayové, během těch let jsme si užili spoustu skvělé zábavy. Vždycky se můžete spolehnout, že se svým gaymanželem strávíte skvělý čas! S Chrisem jsme se potkali ve velmi rané fázi mého života, bylo mi zrovna patnáct, tvořila jsem hudbu a on je výjimečný hudebník. Prostě jsme si hned sedli a byli nerozlučnou dvojkou. Můj otec byl v té době ve vězení, takže jsem neměla žádný otcovský vzor. Ale Chrisovi bylo šestadvacet, byl trochu starší a chránil mě. Byl to můj nejlepší kámoš, ale také můj rozumný rádce. A měl auto. Byl pro mě vždycky starším bráchou a dnes je kmotrem mých dcer. Je mi opravdu velmi líto všech žen, které nemají svého gaymanžela. Každá žena potřebuje být kamarádkou s mužem, který ji neohrožuje fyzickou přitažlivostí,“ věří jednačtyřicetiletá představitelka Johanky z Arku.

Když snímek o francouzské válečnici Milla na konci devadesátých let na Bruntálsku u přehrady Slezská Harta natáčela, prožívala zrovna bouřlivé chvíle manželství s jeho režisérem Lukem Bessonem. Krátce po premiéře se rozvedli. S druhým manželem Paulem W. S. Andersonem je spokojená. Mají spolu devítiletou Ever a dvouletou Dashiel.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související