Madonna: Donald Trump mi zlomil srdce!

Velikost textu: AAA

13. 1. 2017

Postelí Madonny prošly během jejího života desítky mužů. V posledních letech si libuje v mladících do třiceti let, ale srdce jí na podzim zlomil muž výrazně starší. Nastávající prezident Donald Trump. Třebaže s ním popová královna nikdy neměla intimní poměr, přiznala teď v rozhovoru pro Harper’s Bazaar, že po prezidentských volbách měla z Trumpova triumfu srdce zlomené jako po rozchodu s velkou láskou.

„Šla jsem spát a od té noci se každé ráno probudím a cítím se, jako bych se rozešla s někým, kdo mi opravdu zlomil srdce. Probudíte se a na vteřinu prostě vnímáte jen své pocity a říkáte si, ach, člověk, jehož jsem milovala víc než cokoli, mi zlomil srdce, jsem zdrcená a jsem zkroušená a nemám nic. Jsem ztracená,“ popsala Madonna pocity po zvolení Trumpa prezidentem USA.

Sedmdesátiletý byznysmen usedne do úřadu 20. ledna. Podobně jako popová hvězda popsala své pocity ze zvolení Trumpa také herečka Meryl Streep na předávání Zlatých glóbů. Budoucí prezident ji pak označil za nejpřecěňovanější herečku v Hollywoodu.

Madonna v rozhovoru pro Harper’s Bazaar ještě dodala: „Každé ráno se probudím a říkám si, počkat, vteřinu. Donald Trump je prezident. To není špatný sen. Opravdu se to stalo. Je to jako být odkopnut milencem a být lapen nekonečné noční můře.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související