Whoopi Goldberg: Za krach tří svých manželství můžu já

Velikost textu: AAA

18. 1. 2017

Propagátorka a vášnivá kuřačka marihuany Whoopi Goldberg tvrdí, že plně nese zodpovědnost za krach svých tří manželství. Naposledy se vdávala v roce 1994, a když vztah ztroskotal po pouhém roce od svatby, došlo jí, že je viníkem a manželství se do konce života vzdala.

Jednašedesátiletá hvězda filmu Sestra v akci má s prvním chotěm Alvinem Martinem třiačtyřicetiletou dceru Alex. Jejími manželi byli také David Claessen a Lyle Trachtenberg.

„Trvalo mi to nějaký čas, ale uvědomila jsem si, že snažit se proměnit a přizpůsobit něčemu, na co jsem nebyla připravená, nebyla to chyba toho muže. Byla to má chyba. Má manželství zkrachovala a já jsem byla viníkem. Nikdy jsem nebyla tak oddaná. Můžu teď říct, že jsem nikdy nebyla opravdu zamilovaná. Uvědomění si toho mě ale osvobodilo,“ přiznala Whoopi.

Goldberg žila nějaký čas také s kolegy Frankem Langellou, Timothym Daltonem a Tedem Dansonem.

„Miluju muže a muži milují mě. V tom mám štěstí. Ale mám dost blbý pocit z toho, že mi trvalo tak dlouho si přiznat, že já nejsem člověk pro vztahy,“ dodala americká herečka v rozhovoru pro britský deník The Telegraph.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související