Tom Hardy: Neustálé hubnutí a nabírání mi zničilo tělo

Velikost textu: AAA

18. 1. 2017

Herec Tom Hardy je jedním z těch, které Hollywood angažuje střídavě do rolí svalovců, hubeňourů a opět svalovců. Neustálé přibírání svalové hmoty a její opětovné shazování po natáčení se ale neblaze podepisuje na zdraví devětatřicetiletého hezouna. Ve snímku Fonzo, který zrovna natáčí s režisérem Joshem Trankem, hraje Al Caponeho, ale tělo odmítlo nabrat tolik, kolik si představoval.

„Není to ten klasický Al Capone, kterého si představíte s jeho typickou siluetou. Nechci prozrazovat moc o tomto projektu, ale rozhodně jsem musel kvůli této roli opět změnit tvar postavy. Nevím, jestli to bylo tak drastické jako kvůli Baneovi (ve filmu Temný rytíř povstal). Zřejmě jsem si příliš zničil tělo. Takže jsem hubený! Když budu pořád přibírat svaly, tak zkolabuju jako domeček z karet pod příliš velkým tlakem. Myslím, že člověk zaplatí daň za drastické změny postavy. Když jsem byl mladší, šlo to, být pod takovým brutálním tréninkem, ale jak se člověk dostává ke čtyřicítce, musí být rozumnější při rychlém tréninku, nabírání velké hmoty a svalů, když pak nemá dost času na cvičení, protože filmuje, takže tělo pluje dvěma různými směry zároveň,“ stěžoval si Tom v rozhovoru pro Daily Beast.

Londýnský rodák po natáčení také nemá nikdy dost odhodlání v každodenním tréninku pokračovat.

„Po natáčení jsem příliš unavený a tak se zřejmě vracím k normálnímu tvaru těla a točím další film. Jdu z extrému do extrému a platím za to draze,“ dodal dvojnásobný otec, jenž má s manželkou Charlotte Rileyovou osmiletého Louise a patnáctiměsíční batole.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související