Hvězda Pomády: Jsem vděčná za svou rakovinu

Velikost textu: AAA

18. 1. 2017

Herečka Olivia Newton-John je vděčná za to, že ji v životě potakala rakovina prsu. Lékaři jí nádor našli před dvaceti roky. Osmašedesátiletá hvězda se ho zbavila bez následků, tedy krom těch pozitivních na duši. Naučila se díky rakovině většímu soucitu a pokoře.

„Jsem vděčná za tu zkušenost, protože bez ní bych nebyla schopná udělat tolik věcí, kolik jsem v životě udělala. Naučila jsem se díky tomu soucitu s těmi, kteří si procházejí nelehkými časy,“ svěřila Olivia v rozhovoru pro magazín Radio Times.

Po mastektomii – úplném odebrání prsu – se prý cítila výborně.

„Byla jsem naprosto a zcela zdrcená. Noc krátce poté, co mi potvrdili, že musejí provést mastektomii, jsem nemohla spát. Šla jsem po schodech do haly, sedla si do tmy a cítila, jak mě zaplavuje strach. Byla jsem přesvědčena, že se rakovina rozšířila velmi rychle a je v každé části mého těla. Během několika týdnů byl můj život jeden zmatek, ale pak jsem se uklidnila a začala bojovat mentálně. Hluboko uvnitř bylo zrníčko naděje, které říkalo, budeš v pořádku. Zvládneš to. A ten hlásek mi dovolil jít dál,“ dodala hvězda filmu Pomáda.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související