Zemřel agent z Městečka Twin Peaks. Podlehl rakovině krku

Velikost textu: AAA

23. 1. 2017

Doma na lůžku obklopen nejbližšími a přáteli zemřel herec Miguel Ferrer. Bylo mu jednašedesát roků a prohrál boj s rakovinou krku. Nejznámější rolí syna herců Rosemary Clooney a Joseho Ferrera byl agent Albert Rosenfield v seriálu Twin Peaks. V třetí řadě, která bude mít premiéru letos, ještě zvládl tuto postavu reprízovat.

Fanoušci Twin Peaks tedy o agenta Rosenfielda nepřijdou. O Miguela ale přišli jeho přátelé a příbuzní navždy. Zanechal po sobě manželku Lori a jejich dva syny Lukase a Rafiho.

Miguel byl také postavou seriálu Námořní vyšetřovací služba, v níž hrál Owena Grangera. Když se nemoc začala neblaze podepisovat na jeho hlase, scenáristé zapojili rakovinu do děje seriálu. Ferrer odmítl přestat natáčet, i když bylo stále jasnější, že rakovina nad ním vyhrává.

„Miguel byl mužem s ohromným talentem, který se na obrazovkách prezentoval velmi mocně a dramaticky, měl ohromný smysl pro humor a obrovské srdce. Naše myšlenky teď patří jeho manželce Lori, jeho synům a celé rodině. Bude nám ohromně chybět,“ uvedl tvůrce seriálu Námořní vyšetřovací služba R. Scott Gemmill v rozhovoru pro magazín People.

Miguelův bratranec George Clooney vyjádřil hluboké zarmoucení nad ztrátou příbuzného, kterého prý „vždy velmi miloval“.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související