Céline Dion nazpívá píseň k filmu Kráska a zvíře

Velikost textu: AAA

23. 1. 2017

Říká se, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš. Ale neplatí to Céline Dion a její hudební kariéře. V roce 1991 ji společnost Disney angažovala, aby jí nazpívala ústřední píseň k animovanému filmu Kráska a zvíře. Kanadská pěnice teď byla oslovena znova, aby nazpívala píseň ke stejnojmennému filmu, který se chystá na svou premiéru. Je hraný, v hlavní roli s Emmou Watson, a song Dion má být stejným hitem jako ten k Titaniku.

Píseň se jmenuje How Does A Moment Last Forever.

„Jsem nadšená, že můžu konečně oznámit, že budu zpívat zcela novou originální píseň How Does A Moment Last Forever pro hraný film společnosti Disney s názvem Kráska a zvíře. Být součástí originálního filmu bylo magickou zkušeností mého života, jsem opravdu poctěna, že jsem opět součástí tohoto filmu,“ napsala osobně Céline na svých sociálních sítích.

Ve filmu hraje hlavní postavu Belle britská herečka Emma Watsonová, která se ve snímku představí také jako zdatná zpěvačka.

„Je to šílené. Byla jsem velmi vzrušená. Měla jsem nervy nadranc, protože jsem zpívala jako dítě v divadelních hrách a moc mě to bavilo, ale pak jsem dlouho už nezpívala, takže jsem se vlastně učila znova jezdit na kole,“ prohlásila Watson.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související