Uma Thurman vyhrála soudní spor o dceru Lunu

Velikost textu: AAA

3. 2. 2017

Herečka Uma Thurman musela první týdny nového roku svádět boj o dceru Lunu, kterou počala s bývalým partnerem Arpadem Bussonem. Ten chtěl po soudech, aby mu přiznaly větší práva při výchově potomka. Bývalí partneři na sebe veřejně vytahovali špínu a Busson označil Thurman za psychicky labilní ženu užívající hromady psychofarmak. Jenže soud nakonec svěřil Lunu do výlučné péče matky.

Čtyřletá dcera bude v plné péči slavné herečky. Rozhodl o tom newyorský soudce po osmidenním procesu. Psychologové přitom soudce varovali, že bývalí partneři jsou vůči sobě tak nenávistní, že by neměli z bezpečnostních důvodů pobývat v jedné místnosti.

Je to úžasné, že se to uzavřelo,“ svěřila nadšená Uma novinářům před soudním domem v New Yorku.

„V tuto chvíli má Luna všechny výhody v životě. Má dva rodiče, kteří ji milují… Jediné, co chybí, ale co se doufám změní, je to, že její rodiče nejsou schopni ve svých životech dospět do bodu, kde by dokázali nevraživost odložit a hněv vůči sobě potlačit a – i když se nedokážou milovat ani mít rádi – být alespoň schopni spolupráce,“ uvedl v rozsudku soudce Matthew Cooper.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související