Randila bych s Kate Middleton, tvrdí herečka Drew Barrymore

Velikost textu: AAA

8. 2. 2017

Herečka Drew Barrymore se loni rozešla s manželem a otcem svých dvou dětí Willem Kopelmanem. Do konce minulého roku se stihli rozvést, a přestože jsou přátelé, přiznala americká hvězda, že se z toho stále vzpamatovává a na chlapy nemá pomyšlení. Na otázku v britském televizním pořadu, koho by si vybrala z princů Williama a Harryho, odpověděla, že nejraději by randila s vévodkyní Catherine alias Kate Middleton.

Drew přijala pozvání do pořadu Loose Women a hrála hru na tučňáka a pandu. V podstatě musela volit ze dvou možností tu přijatelnější. Když se jí moderátorky zeptaly, koho by si vybrala z princů Williama a Harryho, zvolila staršího z nich.

Ale pak pohotově dodala: „Mimochodem, můžu také říct, že si myslím, že bych nejraději úplně ze všeho byla s Kate Middleton, aniž budu kontroverzní? Takže říkám, volím si princeznu místo princů,“ dodala Drew.

V rozhovoru pro rozhlasovou stanici SiriusXM před několika dny komentovala své vztahy takto: „Ne, nemám nikoho. Nejsem na to připravená. Jsem ze všeho stále v šoku. Bude mi to chvíli trvat.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související