George Michael byl nejlepší hlas všech dob, tvrdí Elton John

Velikost textu: AAA

14. 2. 2017

Elton John si myslí, že jeho nedávno skonavší kolega George Michael byl nejlepší pěvecký hlas všech dob. Devětašedesátiletý britský hudebník je sám zdatným zpěvákem a svému kamarádovi, který zemřel minulý rok o Štědrovečerní noci, vystřihl v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Apple Beats 1 hlubokou poklonu.

„Chtěl jsem se mu trochu poklonit v tomto pořadu, protože byl nejen mým dobrým kamarádem, ale také byl zřejmě jedním z nejúžasnějších autorů hudby, kterou tato země dala světu, a zcela určitě byl jedním z nejlepších hlasů všech dob. Jedním z nejlepších na světě,“ prohlásil Elton po svém vystoupení v rozhlase.

Ačkoli jsou oba gayové, spojila je prý hudba, když se Elton zamiloval do Georgeovy skladby Wake Me Up Before You Go Go.

„Řekl jsem mu, Georgi, to je nejlepší nahrávka, jakou jsem od společnosti Motown slyšel za posledních mnoho a mnoho let. Byla to tak skvělá skladba a tehdy jsme se stali přáteli,“ tvrdí John.

Na svém kolegovi si prý cenil také jeho štědrosti a vlídnosti, o níž málokdo tušil.

„Byl nejmilejším a nejštědřejším člověkem a dělal to bez touhy po publicitě. Byl jsem svědkem toho, jak byl velmi milý k mnoha lidem. Bude mi chybět kvůli hudbě, ale nejvíc ze všeho mi bude scházet jeho lidství,“ přiznal Elton.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související