Chris Evans se rozešel s přítelkyní

Velikost textu: AAA

15. 2. 2017

Ženy toužící po hollywoodském hezounovi Chrisi Evansovi můžou vyrazit na lov. Pětatřicetiletý představitel Kapitána Ameriky je totiž opět nezadaný. Po devíti měsících vztahu s komediální herečkou Jenny Slate se rozhodli, že bude lepší se rozejít.

„Rozchod byl naprosto přátelský a bylo to společné rozhodnutí kvůli příliš nabitému pracovnímu harmonogramu, zůstali blízkými přáteli a jdou každý svou cestou,“ uvedl Evansův přítel magazínu Us Weekly.

Slate před časem o vztahu s Chrisem prohlásila: „Mám pocit, že je to jako bych sbalila svého vysněného kluka ze sedmé třídy. Neznali jsme se, když jsme vyrůstali, ale vyrůstali jsme asi půl hodiny od sebe. Byli jsme nějaký čas přáteli.“

Evans o svých vztazích a soukromí hovoří jen velmi nerad. Loni v dubnu ale prozradil, že je rozhodně dolňák. „Jsem nejvíc ze všeho rozhodně chlap na zadky, jasně jsem rozhodně chlap na zadky. Aby to každý věděl. Mám rád prdelky,“ odpověděl Chris na otázku Anny Faris, zda by chtěl od ženy, která se mu líbí, dostat fotku poprsí, zadku, nebo tváře.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související