Nicole Kidman: Zasnoubila jsem se Lennymu Kravitzovi

Velikost textu: AAA

22. 2. 2017

Herečka Nicole Kidman je podruhé vdaná. Prvním manželem byl kolega Tom Cruise, tím druhým je zpěvák Keith Urban. Nicméně australská kráska nebyla v životě zasnoubená pouze dvakrát. Krom zmíněných pánů ji o ruku jednou požádal i Lenny Kravitz a ona jeho nabídku přijala. Než se to však dozvěděla média či veřejnost, rozešli se. Devětačtyřicetiletá herečka o tom promluvila o třináct let později.

Dvaapadesátiletý Lenny ji požádal o ruku v roce 2004. Poznali se o rok dříve, krátce poté, co se Nicole rozvedla s Tomem a vzpamatovala z krachu prvního manželství, z něhož má adoptivní dceru Isabellu a adoptivního syna Connora. Do Kravitze se australská kráska zamilovala a dokázala si představit, že bude druhým z jejích manželů.

„No, znala jsem Zoë (Kravitz), protože jsem se zasnoubila jejímu otci. Všechno je to v rodině! Miluju Lennyho, je to skvělý chlap,“ přiznala Nicole v rozhovoru pro magazín The Edit.

S Lennym se prý rozešli velmi přátelsky, když jim došlo, že jejich vztah je spíš přátelstvím. A krátce nato potkala Kidmanová country hvězdu Urbana, jehož manželkou je od roku 2006. Mají spolu dvě dcerky, osmiletou Sunday a šestiletou Faith.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související