Tom Daley podváděl snoubence rok a půl. S modelem

Velikost textu: AAA

22. 2. 2017

Olympijský skokan do vody Tom Daley podváděl svého snoubence Dustina Lance Blacka rok a půl. Prý proto, že hollywoodský scenárista se ponořil do natáčení a neměl na sportovce čas. Ten si tak našel milence, je jím sedmadvacetiletý model Edward William. Hezoun vysoký 195 centimetrů však Tomovi čistě ukájel fyzické potřeby.

Daley před několika týdny přiznal, že nebyl svému snoubenci věrný v době, kdy se kvůli práci nevídali. Tvrdil ale, že měl pouze online sex s fanouškem. Tedy ukájeli se před webovou kamerou a dívali jeden na druhého. Ale dvaadvacetiletý olympionik se nespokojil jen s onanií a rok a půl se scházel s Williamem.

Bydlí blízko sebe v Londýně a zakoukali se do sebe. Ed samozřejmě věděl, kdo je Tom, sám byl nezadaný, tak mu poslal zprávu,“ cituje své zdroje deník The Sun.

Model prý nejprve navštívil byt v Borough, když byl Dustin doma a seznámil se tedy s oběma snoubenci. Nicméně když musel Black do Kalifornie, Daley neváhal a užil si s Williamem sám.

„Ed tvrdí, že zprávy, které mu Tom posílal, měly znění jako, jsem doma a nadržený, můžeš se stavit? Jindy prý napsal, Lance je pryč, co máš v plánu?“ píše The Sun.

Daley má podle modela obrovské libido a je velmi sebevědomý. Šlo mu čistě o sex, který potřebuje nejednou denně.

„Ed moc neví, jak to Tom a Dustin mají ve vztahu, ale zřejmě se dohodli, že si můžou dělat oba, co chtějí,“ tvrdí zdroj deníku The Sun.

Sexuální poměr s modelem Williamem skončil v roce 2015, vysoký krasavec si mezitím našel stálého partnera.

Daleyho mluvčí odmítl příběh komentovat a Edward k tomu uvedl: „Nepřeji si o tom mluvit."

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související