Jennifer Lopez má zálusk na dalšího zajíčka. Kdo to je?

Velikost textu: AAA

23. 2. 2017

Mohl by být jejím synem, přesto se zpěvačka Jennifer Lopez nebojí přiznat, že se jí o čtyřiadvacet let mladší kolega Harry Styles nesmírně líbí. Přitahuje ji a rozhodně by mu dala přednost před Bradem Pittem, Zakem Efronem, Nickem Jonasem, Lennym Kravitzem či Leonardem Dicapriem.

V pořadu Ellen DeGeneres to přiznala ve chvíli, kdy jí tato moderátorka dávala na výběr mezi výše zmíněnými muži a britským mladíkem, který byl členem skupiny One Direction. Jennifer vždy zvolila třiadvacetiletého Harryho.

„Je pravda, že je trochu moc mladý pro mě!“ dodala pak Lopezová s úsměvem. Nicméně s mladšími muži má bohaté zkušenosti. Tanečník Casper Smart byl mladší o osmnáct let a kolega Drake, s nímž randila na přelomu roku, o sedmnáct roků.

„Ok, nejdříve musím říct tohle! Já nerandím s mladšími muži. Není to tak, že musí být mladší. Na tom nesejde. Prostě potkávám lidi, když si s nimi vyjdu ven, tak si s nimi vyjdu. A když se mi líbí, tak se mi líbí. A když ne, tak ne. Záleží na osobnosti. Podstatné je, kým jsou, nemá to nic do činění s věkem,“ hájila se Lopez před DeGeneres, která si z ní kvůli výrazně mladším milencům utahovala.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související