Elton John: Můj manžel je až na druhém místě za dětmi

Velikost textu: AAA

6. 3. 2017

Zpěvák Elton John tvrdí, že jeho synové Elijah a Zachary mu změnili život způsobem, který si nikdy neuměl představit. Tolik štěstí a radosti prý v životě nikdy nezažíval a chlapce miluje nade vše na světě. Dokonce otevřeně přiznává, že manžel David Furnish je až na druhém místě za syny.

„Není nic víc než mí dva synové, co bych tak miloval, a můj manžel David je na druhém místě. Změnili mi život tím nejúžasnějším způsobem, o němž jsem ani netušil, že existuje. Pokud by mi někdo řekl před deseti roky, že bych mohl mít tak úchvatný život se dvěma nádhernými syny, tak bych mu řekl, že je praštěný, ale dokazuje to jediné, nikdy nevíte, co přijde. Nikdy bych si nepomyslel, že bych byl otcem, ale moc se mi to líbí, prostě to miluju, naučili mě tolik, jsou naprosto fantastičtí,“ svěřil Elton na party před předáváním Oscarů.

S manželem Davidem mají dva potomky, šestiletého Zacharyho a čtyřletého Elijaha. Oba chlapci byli počati ze spermií manželů, který z nich nese DNA kterého z otců, se prý nikdy nedozvědí. Oba chlapce odnosila za úplatu náhradní matka z Kalifornie.

„Ale s dětmi jsme skončili, víc jich nebude!“ dodal Elton ke spekulacím, že touží po dceři.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související