Ed Sheeran: Štípu kolegy do zadku

Velikost textu: AAA

13. 3. 2017

Zpěvák Ed Sheeran má zvláštní fetiš. Nedokáže odolat zadkům svých mužských kolegů. Ačkoli se považuje za heterosexuála a randí s Cherry Seabornovou, pokaždé když se k němu některý z kolegů otočí zády, šestadvacetiletý britský hudebník mu zmáčkne půlky. Naposledy to tak schytal Chris Martin na předávání cen iHeartRadio Music Awards.

„Viděl jsem Chrise Martina, jak se chystá vystoupit na jeviště, a přišel jsem k němu zezadu a zmáčkl mu zadek. A pak říkám, proč jsem to udělal? Někdy to prostě musíte udělat… jo. Ale víte co? Dělám to svým kamarádům. Nevím proč,“ přiznal Ed v rozhovoru pro E! News.

Ed se s frontmanem skupiny Coldplay kamarádí a jemu prý zvláštní gesto vůbec nevadilo. Jeden z největších talentů britské hudební scény ale také přiznal, že chystá vlastní chlapeckou „superpopovou“ skupinu.

„Už začínám vybírat členy. Je to opravdu velmi slušné. Superpop, ale naprosto kvalitní. Hodlám dát dohromady tři nebo čtyři kluky a vytvořit jim písničky, uvést je na pódium a vyjedou se mnou na turné!“ tvrdil Ed magazínu Rolling Stone.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související