Cristiano Ronaldo bude mít dvojčata. Porodí je opět náhradní matka

Velikost textu: AAA

17. 3. 2017

Fotbalista Cristiano Ronaldo se letos stane trojnásobným otcem. Útočník týmu Real Madrid má šestiletého syna Cristiana, jemuž letos pořídí sourozence a budou to hned dva bráškové. Dvaatřicetiletý Portugalec je svobodným otcem a děti si nechává odnosit za úplatu náhradní matkou neznámé identity.

„Cristiano a jeho rodina se nemůžou dočkat, až se potkají s novými členy jejich klanu. Cristiano své soukromí přísně tají, ale přiznal svým příbuzným, že se mu brzy narodí dva chlapci,“ uvedl zdroj blízký Ronaldovi v rozhovoru pro deník The Sun.

Fotbalista prý využívá raději náhradní matky z Kalifornie než životních partnerek, s nimiž by se musel po rozchodu o děti dělit. Takto jsou mu svěřeny do výlučné péče, protože je právně jejich jediným rodičem. Spekuluje se však o tom, že navzdory image proutníka je ve skutečnosti gay a modelky po jeho boku jsou jen naoko.

Cristianovi teď oficiální partnerku dělá třiadvacetiletá Španělka Georgina Rodriguez, kterou loni potkal na party módního dua Dolce & Gabbana.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související