Emmě Watson ukradli hanbaté fotky. Dostanou se na veřejnost?

Velikost textu: AAA

21. 3. 2017

Herečce Emmě Watson ukradli soukromé fotky, mezi nimiž byly i lechtivější. Britská hvězda zrovna uvádí do kin disneyovku Kráska a zvíře, v níž vystupuje jako cudná romantická dívka. Producenti se tak děsí, že její image pokazí nahé snímky, které by hackeři mohli vypustit na internet. A někteří fanoušci na sociálních sítích tvrdí, že už podobné fotky viděli.

„Fotografie ze zkoušek oblečení, které měla Emma se svou stylistkou před pár lety, byly ukradeny. Nejde o žádné erotické nahé snímky. Právníci už o všem vědí, víc se k tomu vyjadřovat nebudeme,“ uvedl mluvčí Watson v rozhovoru pro deník The Telegraph.

Jenže sama Emma se postarala před pár dny o poprask, když vyšel titulní článek s ní v magazínu Vanity Fair. Ačkoli se považuje za feministku a kritizuje erotické magazíny ukazující ženy jako objekt mužské sexuální touhy, sama v módním magazínu pózovala polonahá. Kritikové jí vyčítají pokrytectví, že má dvojí metr a že obnažování se za peníze v luxusním magazínu jí přijde v pořádku, ale focení pro Playboy objektivizováním žen.

„Tvrdí o mně, že bych nemohla být feministkou a mít prsa. Feminismus ale znamená, že má žena možnost se svobodně rozhodovat. Feminismus není rákoska, s níž budete jiné ženy bít. Je to svoboda. Je to liberalizace. Je to rovnost. Opravdu nechápu, co moje kozy s tím vším mají společného,“ odmítla Emma kritiku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související