Tom Daley se po odhalené nevěře chlubí výročím vztahu

Velikost textu: AAA

28. 3. 2017

Bulvární média si možná myslela, že odhalením nevěry Toma Daleyho, které se dopustil na svém snoubenci Dustinu Lanci Blackovi, skončí jedna gay pohádka. Jenže britský plavec se teď zmíněným rýpalům vysmál do očí oslavou čtvrtého výročí vztahu s hollywoodským scenáristou. Na sociálních sítích nešetří patosem nad svou vzájemnou láskou a pevností vztahu, který hodlají ještě letos proměnit v manželství.

Prvním, kdo se na Instagramu začal chlubit, byl Lance. Zveřejnil fotku z 22. března 2013, kdy si s Tomem vyrazil na výlet do západoanglického hrabství Cornwall, kde spolu začali oficiálně randit.

„Krásné výročí, má lásko! 22. 3. 2013. Čtyři roky. Cornwall 2013,“ připsal scenárista k fotce staré přesně čtyři léta.

Daley na to zareagoval snímkem svého snoubence, jenž se koupe v paprscích zapadajícího slunce.

Olympijský skokan do vody Tom podváděl svého snoubence rok a půl. Prý proto, že hollywoodský scenárista se ponořil do natáčení a neměl na sportovce čas. Ten si tak našel milence, jímž byl sedmadvacetiletý model Edward William. Hezoun vysoký 195 centimetrů však Tomovi čistě ukájel fyzické potřeby.

Daley před několika týdny přiznal, že nebyl Lancovi věrný v době, kdy se kvůli práci nevídali. Prý se dokonce na čas rozešli. Tom původně tvrdil, že měl pouze online sex s fanouškem. Tedy ukájeli se před webovou kamerou a dívali jeden na druhého. Ale dvaadvacetiletý olympionik se nespokojil jen s onanií.

„Bydlí blízko sebe v Londýně a zakoukali se do sebe. Ed samozřejmě věděl, kdo je Tom, sám byl nezadaný, tak mu poslal zprávu,“ citoval své zdroje deník The Sun.

Model prý nejprve navštívil byt v Borough, když byl Dustin doma a seznámil se tedy s oběma snoubenci. Nicméně když musel Black do Kalifornie, Daley neváhal a užil si s Williamem sám.

„Ed tvrdí, že zprávy, které mu Tom posílal, měly znění jako, jsem doma a nadržený, můžeš se stavit? Jindy prý napsal, Lance je pryč, co máš v plánu?“ píše The Sun.

Daley má podle modela obrovské libido a je velmi sebevědomý. Šlo mu čistě o sex, který potřebuje nejednou denně.

„Ed moc neví, jak to Tom a Dustin mají ve vztahu, ale zřejmě se dohodli, že si můžou dělat oba, co chtějí,“ tvrdí zdroj deníku The Sun.

Sexuální poměr s modelem Williamem skončil v roce 2015, vysoký krasavec si mezitím našel stálého partnera.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související