Liam Payne si zahraje hlavní roli ve slavném muzikálu

Velikost textu: AAA

28. 3. 2017

Když bylo geniálnímu hudebnímu skladateli dneška Andrewovi Lloydu Webberovi devatenáct, napsal na objednávku muzikál Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť. Sám netušil, jak slavný evergreen pro celou rodinu to bude. Uváděli ho na Broadwayi, na West Endu a v české premiéře v Městském divadle v Brně, kde se držel v repertoáru deset let. Na londýnský West End, kde měl ale světovou premiéru, se má letos vrátit. A blýsknout se v něm jako muzikálový herec má zpěvák Liam Payne.

Liam zrovna pracuje na svém debutovém albu a také ho každým dnem čeká porod prvorozeného potomka. Jenže devětašedesátiletý Webber ho teď označil jako svého favorita pro muzikálový debut, který stvořil přesně před padesáti roky.

„Andrew jasně řekl týmu svých nejbližších spolupracovníků, že si přeje Liama. Má pocit, že roli Josefa může dát velmi mnoho, má totiž přirozený herecký talent,“ cituje zdroj blízký Webberovi deník The Sun.

V Londýně uvedou tento muzikál po osmi letech. V Česku měl premiéru na muzikálové scéně Městského divadla v Brně v roce 2006 a zazářili v něm kupříkladu Dušan Vitázek, Radka Coufalová či Hana Holišová. Zpracování z Brna si získalo uznání jako jedno z nejlepších v Evropě.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související