Christina Ricci: Vždy jsem chtěla být blond

Velikost textu: AAA

29. 3. 2017

Když se řekne jméno Christina Ricci, většina lidí si vybaví malou černovlasou dívku z filmu Adamsova rodina. Dnes sedmatřicetiletá herečka se zapsala do podvědomí diváků jako bruneta už v jedenácti letech. A tmavé vlasy ji provázejí většinu kariéry. Teď ji však můžeme na veřejnosti i před kamerou vídat jako blondýnu. Dosáhla odstínu vlasů, po němž prý celý život prahne.

Sedmatřicetiletá rodačka z Kalifornie přeměnu ale vzala postupně. Z černovlásky se dostala k medovému odstínu a teď je konečně ultra blond. Tak ji znají diváci seriálu Z: The Beginning of Everything.

„Už velmi dlouho jsem si tajně přála, abych mohla být blond. V seriálu Z mám hodně paruk… Ale to byla jen moje výmluva… Sama jsem v šoku, jak moc se mi to líbilo. Líbí se mi to stejně asi jako malým holčičkám třpytky. Je to tak pěkná barva,“ svěřila Christina magazínu Net-A-Porter.

Ricci také nedávno přiznala, že její život zásadně proměnil mateřství, které jí pomohlo být méně sobeckou. S manželem Jamesem Heerdegenem mají dvouletého Freddieho.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související