Val Kilmer vyznal lásku Cate Blanchett

Velikost textu: AAA

31. 3. 2017

Herec Val Kilmer si před čtrnácti roky zahrál s Cate Blanchett ve westernu Ztracené. Geniální australskou herečku prý od té doby nemůže dostat z hlavy. A přestože je šťastně vdaná a s manželem má čtyři děti, on ji miluje. Přiznal to teď v sérii podivných příspěvků na Twitteru.

Začalo to v pátek, kdy Val napsal, že cestoval přes celý svět za Cate do Austrálie, ale měl smůlu a vrazil nejprve do jejího manžela Andrewa Uptona.

Jednou jsem letěl přes celý svět do Austrálie, abych si promluvil s Cate Blanchett. Její manžel se se mnou potkal jako první. Nebo místo ní, abych byl přesný,“ napsal Kilmer na Twitteru.

Nedávno jsem měl dva sny s Cate Blanchett. Její manžel nebyl ani v jednom,“ pokračoval Val další den.

„Ona je tak úžasná při osobním setkání. Některé superstar nejsou vůbec superstar, vůbec s vámi nehnou při osobním setkání, Cate je tak opravdová, je to téměř nerealistické. Jednou jsem měl epizodní roli s Cate Blancett, která zvedla lopatu… Byl jsem tak okouzlený tím, jak vzala za věc, že jsem zapomněl svou větu… Chci říct, i kdyby neuměla hrát, víte, jak to myslím?“ psal ještě později Kilmer.

V neděli tomu nasadil korunku: „Nikdy jsem neudělal, neřekl ani nenapsal jedinou věc, která by nebyla nejuctivější a nejobdivnější vůči Cate Blanchett nebo jinému velkému talentu. Je to má kamarádka a poznal jsem během let i jejího manžela a všichni spolu vycházíme dobře. Všichni, kdo si myslí, že bych měl šetřit svým nadšením pro vzácný talent, nechápou, jak těžkou máme práci a jak jsme my umělci závislí na vzájemném respektu našich kolegů… Ona by uznala každé slovo, které jsem řekl, a moc by se jí líbilo, že jsem řekl, že ji miluju.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související