Milenka prince Harryho se přestěhuje do královského paláce

Velikost textu: AAA

31. 3. 2017

Ačkoli se před pár týdny spekulovalo o tom, že herečka Meghan Markle už začala prince Harryho nudit, je teď jejich vztah ve skutečnosti o dost vážnější. Kalifornská rodačka se má totiž přestěhovat za britským šlechticem do Kensingtonského paláce. To ovšem znamená, že musí začít pilovat dvorní etiketu, aby se mohla potkat s královnou.

Meghan už několikrát pobývala v domku Nottingham Cottage stojícím na pozemcích v Kensingtonu, kde Harry často soukromně pobývá. V samotném paláci rekonstruují pro Harryho byt, kam se chce nastěhovat i s herečkou.

„Pořád se chodí dívat, jestli už jsou hotoví, a ptá se, kdy to bude připraveno. Zřejmě na to stěhování spěchá, aby tam mohl bydlet i s Meghan,“ píše deník The Mail.

Po přestěhování bude Harry bydlet hned vedle brata prince Williama, který jednou usedne po svém otci Charlesovi na britský trůn.

S pětatřicetiletou herečkou se Harry začal objevovat loni v létě. Nedávno navštívili společně Jamajku, kde se ženil princův kamarád Tom Inskipp. Vnuk britské královny Alžběty II. často pobývá také doma u Meghan v Los Angeles.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související