Drew Barrymore se jednou zhulila falešnou trávou

Velikost textu: AAA

5. 4. 2017

O tom, jak mocný může být efekt zvaný placebo, se přesvědčila na vlastní kůži herečka Drew Barrymore. Ve filmu Dál než se zdálo měla kouřit marihuanu. Rekvizitáři jí připravili vodní dýmku, ale naplnili ji bylinkami bez obsahu drogy THC. Nicméně dvaačtyřicetiletá kráska tehdy uvěřila, že kouří skučnou trávu a zhulila se i z této falešné náhražky.

Drew byla přesvědčená, že kouří pravé THC a chovala se jako silně intoxikovaná. Že je v rauši, jí naprosto zbaštila i režisérka snímku Nanette Burstein. Ale pak přišel rekvizitář Jeff Butcher a oběma dámám oznámil, že v dýmce není vůbec žádné THC.

„Měli jsme scénu s Drew Barrymoreovou a Justinem Longem, v níž kouří z vodní dýmky a byla to taková zvláštní zkušenost. Použili jsme bylinky, které vypadaly jako marihuana, ale neobsahovaly žádnou drogu. Takže nebylo možné se z nich zhulit… A pak jsme natáčeli tu scénu, víte, a Drew si myslela, že je zhulená, a myslela si to i režisérka!“ přiznal Jeff Bucher po sedmi letech od natáčení v rozhovoru pro Refinery29.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související