Anne Hathaway se radovala ze svého zadku ve filmu, než jí došlo, že patří dublérce

Velikost textu: AAA

12. 4. 2017

Herečka Anne Hathaway natáčela na počátku svého prvního těhotenství film Colossal. A vědoma si toho, jak se v této fázi života ženy její tělo mění, obávala se záběrů na nahé tělo. Když pak ve filmu uviděla své pozadí, dmula se pýchou z toho, jak je ve formě. Než jí režisér upozornil, že musel použít pozadí dvojnice.

„Je to vtipné, protože tělo se v těhotenství mění. A tohle bylo mé první těhotenství, takže jsem netušila, co se s ním bude dít. Ale v tom filmu je záběr, kde jsem viděla svůj zadek a řekla si, ach, koukejte, zadek mám pořád ve skvělé formě. A pak, když jsem viděla film podruhé, mi došlo, že je to zadek dvojnice,“ přiznala Anne magazínu Vulture.

Hvězda filmu Ďábel nosí Pradu věří, že těhotenství jí ale pomohlo k ještě lepšímu hereckému výkonu, než jaký podávala do té doby.

„Myslím, že těhotenství možná přidalo další vrstvu mému výkonu v tomto filmu, protože jsem byla pořád tak šťastná a uvnitř vnímala obrovskou radost a moc se mi líbilo to, kým Gloria byla. Neměla deprese. Nebyla zneužívaná. Byla to jen party holka a pořád vytvářela zábavu a myslím, že mi v tom mé dítě pomáhalo také,“ tvrdí dnes Anne.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související