Mariah Carey se rozešla s tanečníkem Tanakou

Velikost textu: AAA

15. 4. 2017

Když se loni v září s Mariah Carey ze dne na den rozešel snoubenec James Packer, snažila se slavná zpěvačka tvářit nedotčeně. A ihned si začala nový poměr s třiatřicetiletým tanečníkem Bryanem Tanakou. Vyrazila s ním na dovolenou a na sociálních sítích se chlubila jejich mileneckými pózami. Nicméně vztah déle než jedno roční období nepřežil a sedmačtyřicetiletá Carey přiznala, že je opět nezadanou matkou dvou dětí.

„K rozchodu došlo nedávno. Mariah to ukončila, všichni doufali, že to udělá. Má lepší věci, na které se musí soustředit. Je šťastná a soustředí se teď na děti a novou hudbu,“ uvedla kamarádka Careyové v rozhovoru pro magazín People.

Mariah se opět snaží tvářit jako ledovec, s nímž jen tak něco nepohne. Jako by za sebou neměla konec jedné lásky, hází všemi směry cukrbliky a všechny hovory obrací na svou hudební kariéru. Prý letos vydá nové album.

„Bryan byl dobrým rozptýlením po rozchodu s Jamesem. Ale teď je pro ni lepší být nezadaná a zaměřit se na sebe,“ dodal zdroj magazínu People.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související