50 Cent dal během koncertu pěstí fanynce

Velikost textu: AAA

18. 4. 2017

Zpěvák 50 Cent je nedotknutelným mužem, což poznala jedna z jeho obdivovatelek na koncertu v Marylandu. On sám se ale rozhodně neřídí heslem, že ženu ani květinou nesmí muž uhodit. 50 Cent jí dá klidně přímo pěstí, když se ho bez jeho dovolení dotkne. Jedna fanynka na jeho koncertě zašla zřejmě příliš daleko, když se k ní na pódiu přiblížil, skočila po něm a stáhla ho za sebou. To ale nekvitoval a dal jí ránu sevřenou dlaní.

50 Cent o víkendu zpíval v Baltimore v Marylandu. V jednu chvíli se nechal unést a přiběhl mezi fanoušky na kraj pódia. Nadšená fanynka ho chytila za oblečení a stáhla k sobě. Ihned poté dostala pěstí.

Nic ale nebylo tak dramatické, jak by se na první pohled mohlo zdát. Lépe řečeno dotyčná fanynka je tak nadšenou obdivovatelkou 50 Centa, že mu ránu ihned odpustila. Když ji po chvíli pozval za sebou na pódium, nadšeně před ním kroutila prdelkou.

50 Cent má s útoky na fanoušky nepříjemné zkušenosti. Nejednou kvůli nim končil na policejní stanici či s obviněním z trestného činu. A tak byl rád, že dáma z Baltimore ránu pěstí přijala jako kompliment.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související