Barry Manilow: Nikdy jsem netajil, že jsem gay

Velikost textu: AAA

20. 4. 2017

Zpěvák Barry Manilow si před dvěma roky vzal svého dlouholetého přítele Garryho Kiefa. Pro mnohé to prý bylo překvapení, ačkoli sama americká hvězda pop music se tomu dost diví. Prý nikdy neskrývala, že má ráda muže, ačkoli v šedesátých letech se oženila se Susan Deixlerovou. Po dvou letech ale bylo jasno, že vztah se ženou nikdy fungovat nebude.

„Vždycky jsem byl o své orientaci otevřený ke všem a nikdy jsem to neskrýval a nemohl bych být víc hrdý na to, že jsem gay a že mám partnera už čtyřicet let… ale magazín People o tom měl veliký titulek, žehnej jejich srdcím, jenže v naší rodině a mezi mými přáteli to nebylo žádné tajemství, věděla to i skupina a všichni lidé, co mě znali. Všichni fanoušci to věděli, nikdy jsem to neskrýval, ale možná nejširší publikum překvapené být mohlo, ačkoli si nemyslím, že ani to bylo překvapené. Je mi třiasedmdesát let, nejsem ženatý se ženou a miluju Judy Garlandovou, to si snad každý spočítá!“ prohlásil Barry, který o své sexualitě hovořil takto otevřeně poprvé.

„Být gayem už není žádná velká věc, naštěstí, ačkoli jsem si jistý, že pro spoustu rodin a mladých lidí je to stále ještě oříšek,“ dodal Manilow.

S televizním producentem Kiefem žije od počátku sedmdesátých let.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související