Ben Affleck a Jennifer Garner podali žádost o rozvod

Velikost textu: AAA

20. 4. 2017

Herec Ben Affleck se úspěšně léčil s alkoholismem a nedávno se pochlubil, že je opět abstinentem, co drží pevně svůj život v rukou. Neznamená to ale, že by se tím vyřešila manželská krize, která ho v červnu 2015 vedla k rozchodu s Jennifer Garner. Ačkoli to ještě loni vypadalo, že se dvojice dá znova dohromady, teď se rozhodla manželství definitivně ukončit i legálně. Ještě před začátkem Velikonoc hollywoodský pár podal oficiální žádost o rozvod.

Po téměř dvou letech hledání cest si prý oba uvědomili, že manželství jim dvěma už prostě klapat nebude. A to i navzdory tomu, že z něj vzešly jedenáctiletá Violet, osmiletá Seraphina a pětiletý Samuel. Děti budou sice nadále vychovávat spolu, ale už nebudou životními partnery a každý si může hledat novou lásku.

Ben a Jennifer před svatbou nepodepsali předmanželskou smlouvu, takže se očekává, že si majetek rozdělí na polovinu. Nasvědčuje tomu i fakt, že nežádají o pomoc soudy, ale vyrovnat se chtějí s pomocí mediátorů mimosoudně. Manželství by tím mohlo skončit velmi rychle, nejpozději do půl roku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související