Ricky Martin bude mít vlastní reality show

Velikost textu: AAA

20. 4. 2017

Zpěvák Ricky Martin bude odhalovat svůj soukromý život televizním kamerám. Portorická hvězda, která se loni v listopadu zasnoubila s výtvarníkem Jwanem Yosefem, hodlá v pořadu televize VH1 představovat i ty nejpikantnější detaily. Vysílat by se mělo začít už letos v červnu.

A fanoušci se můžou těšit, že budou svědky také plánování svatby, kterou si chce Ricky s Jwanem co nevidět vystrojit.

Hodláme se vzít tajně a uvidíme, co bude dál. Vždy jsem snil o třídenní svatbě. Vůbec nevím, jak to dopadne! Uvidíme… Teď se toho děje moc. Zrovna připravujeme ten pořad. Možná až ho dokončíme, pojedeme na turné, ale rozhodně chci taky větší rodinu,“ prohlásil Ricky.

Ten si před devíti roky nechal odnosit náhradní matkou dvojčata Mattea a Valentina. A prý chce teď holčičku.

„Všechno se změní, když se stanete rodičem. Jsem jiný člověk. Každé rozhodnutí, které udělám, je založeno na tom, aby se mé děti cítily dobře, cestují všude se mnou. Máme domácího učitele, učíme je doma, nebo chodí na školy tam, kam cestujeme, pak už se neučí doma, ale musím je mít pořád u sebe. Spousta lidí mi říká, ale Ricku, děti potřebují stabilitu. Já jsem jejich stabilita. Když nejsem u nich, necítí se stabilně a tak to prostě je. Vlastně když jsme v jednom městě moc dlouho, začnou mi říkat, táto, kam jedeme dál? Pojeďme už, jsme připravení,“ prohlásil před časem Martin.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související