Chris Brown dal pěstí do obličeje fotografovi z nočního klubu

Velikost textu: AAA

23. 4. 2017

Rapper Chris Brown si opět zahrává se zákony a hrozí mu vězení. V pondělí 17. dubna neovládl své emoce a napadl v nočním klubu Aja Channelside v Tampě na Floridě fotografa. Zaměstnance podniku praštil pěstí do obličeje a ten skončil s roztrženým rtem.

Brown se choval jako pomatený. Majitelé podniku najali fotografa, který pořizoval snímky návštěvníků. Fotil celý dav tančících a nezaměřoval se výlučně na hudebníka, i když ten byl v záběrech také. V jednu chvíli byl Brown v budce u dýdžeje, když fotograf zachytil celý sál. To rappera rozzuřilo a vyřítil se na něj.

Rozzuřeného hudebníka musela odvléct jeho osobní ochranka, mlátil kolem sebe pěstmi jako zuřivý býk. To, že má problémy ovládat se, dokázal už několikrát. V roce 2009 skandálem s Rihannou, kterou zmydlil do fialových podlitin.

Do klubu na Floridě přivolali policii, ale Brown, který je většinou v podmínce, před jejich příjezdem uprchl. Pokud na něj fotograf podá trestní oznámení, mohl by se opakovaně trestaný rapper dostat za mříže.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související