Harry Styles: Zayn Malik měl právo odejít z One Direction

Velikost textu: AAA

23. 4. 2017

Zpěvák Harry Styles rozjel naplno svou sólovou dráhu. Po Zaynu Malikovi a Liamu Payneovi vydává album vlastních písní. V rámci propagace se snaží na sebe upozornit něčím šokujícím. A tak když se nevyjadřuje ke vztahu s Taylor Swiftovou, s níž krátce randil před čtyřmi roky, hovoří o Zaynu Malikovi, který ze dne na den dezertoval ze skupiny One Direction. I když ho Harry tehdy potrestal tím, že s ním přestal zcela komunikovat, dnes tvrdí, že měl jeho kolega právo chlapeckou formaci opustit.

„Myslím, že je ostuda to, co tehdy prohlásil. Ale nikdy jsem nepřál lidem nic jiného než štěstí, když dělali, co je nejvíc bavilo. Když si něco neužíváte a musíte dělat něco jiného, rozhodně byste do toho měli jít. Jsem šťastný, že dělá to, co ho baví, a přeju mu hodně štěstí,“ svěřil Harry v rozhovoru pro magazín Rolling Stone.

Styles ale stejnému plátku potvrdil, že One Direction neopustil navždy.

„Miluju tu skupinu a nikdy bych nevyloučil další spolupráci v budoucnosti. Ta skupina mi změnila život a dala mi vše,“ tvrdil Harry.

Styles také hovořil o Taylor Swiftové. Ale ke vztahu z konce roku 2012 se vyjádřil dost šalamounsky.

„Při pasní písní o věcech, jako jsou tyto, mám rád, když se dělají poklony. Oslavujete tím fakt, že to bylo silné a museli jste kvůli tomu něco cítit, nemám rád, když se říká, že to nefungovalo a bylo to špatné. A když do toho člověka náhodou vrazíte, možná je to trapné, možná se musíte opít… ale něco jste sdíleli. Potkat někoho nového, sdílet s ním tyto zážitky, to jsou nejlepší věci Takže děkuju za ně!“ prohlásil Harry.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související