Exmanželka Johnnyho Deppa chystá opět na vdavky. S miliardářem z Tesly

Velikost textu: AAA

24. 4. 2017

Neuběhl ani rok od chvíle, kdy Amber Heard podala žádost o rozvod s Johnnym Deppem, a už myslí na další vdavky. Roční manželství se slavným hercem končila s obviněním, že ji mlátil. On ji zase označil za zlatokopku, která jde jen po penězích. S miliardářem Elonem Muskem, s nímž se zná teprve pár měsíců, si je prý ale jistá, že stráví zbytek života. Chce si ho vzít a mít s ním několik dětí.

Ambřin otec David magazínu Grazia prozradil, že se brzy dočká druhé svatby své slavné dcery.

„Amber a Elon to spolu myslí velmi vážně. Ona by si ho moc ráda vzala. Jednou z věcí, kterou plánují udělat, je usadit se a založit rodinu. Tohle teď opravdu plánují,“ prohlásil David Heard o své třicetileté dceři.

Šéf automobilky Tesla byl ženatý s herečkou Talulah Rileyovou. Amber se loni na podzim rozvedla s Johnnym Deppem, čemuž předcházela vášnivá mediální přestřelka, v níž se vzájemně obviňovali z nechutností.

Musk patří k nejbohatším mladíkům v rámci USA. Rodák z Jihoafrické republiky má ale divoký soukromý život. S první ženou Justine žil v manželství osm let. Rozvedli se v roce 2008. Dva roky poté si vzal herečku Rileyovou, s níž se v roce 2012 rozvedl, aby se o rok později zase vzali a loni opět rozvedli. S Amber – pokud k tomu tedy dojde – se bude de facto ženit počtvrté.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související