Keira Knightley se po deseti letech vrátí do Pirátů z Karibiku

Velikost textu: AAA

24. 4. 2017

Postavu Elizabeth Swannové viděli fanoušci Pirátů z Karibiku naposledy v díle z roku 2007 s podtitulem Na konci světa. Ale nový trailer ke snímku Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta odhalil, že se v něm opět zjeví v podání Keiry Knightley. A to i přesto, že sama herečka původně návrat do pátého dílu popírala.

Dvaatřicetiletá Britka tedy vynechala jen jeden film a to z roku 2011 s podtitulem Na vlnách podivna. A studia zřejmě do poslední chvíle chtěla účast Knightleyové na produkci tajit. Ale upoutávka pro japonská kina ji vyzradila.

Podobně jako Keira se ve filmu znova objeví Orlando Bloom jako Will Turner a Brenton Thwaites jako jejich syn Henry.

V upoutávce vidíme Keiru stát a zírat do moře tak, jak skončil její osud ve filmu Na konci světa, kdy Elizabeth stála sama na ostrově, hleděla do vln a čekala na návrat Willa, s nímž má syna Henryho.

V nejnovějším příběhu, který do českých kin vstoupí 25. května, se Jack Sparrow v podání Johnnyho Deppa vydává na lov Poseidonova trojzubce, zatímco je sám naháněn svým největším nepřítelem Kapitánem Salazarem, jehož hraje Javier Bardem. Ten se přitom ve filmu objevuje jako obživlá mrtvola a vrací se pro Saprrowa s armádou svých zombie.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související