Eva Longoria není těhotná, jen je nafouklá ze sýra

Velikost textu: AAA

25. 4. 2017

Herečka Eva Longoria vyvrátila spekulace o jejím nafouknutém bříšku. Média ihned začala spekulovat o tom, že je těhotná s manželem Josém Bastonem. Ale ona to teď popřela s tím, že není gravidní, jen je nafouklá, protože snědla moc sýra. Hvězda seriálu Zoufalé manželky trpí nesnášenlivostí laktózy.

Sýr má sice ráda, ale nedokáže ho dobře strávit. Proto po jeho konzumaci trpí nafukováním břišní dutiny, která tak vypadá jako by se v ní vyvíjel nový život.

„Viděla jsem několik svých fotek z lodi, na nichž vypadám opravdu tlustě. Musím vám říct, že jsem jenom jedla sýr. Takže to je ta novinka dne. Nejsem těhotná, jen jsem jedla moc sýra, pila moc vína a jedla moc palačinek… Zřejmě trpím intolerancí vůči laktóze,“ utahovala si Eva ze sebe.

Zpráva v bulváru o těhotenství učinila velký rozruch v celé hereččině rodině.

„Musela jsem se k tomu vyjádřit, protože mi celá rodina pořád volá a ptá se, jestli jsem těhotná. Ano, vypadám jako těhotná, ale byl to jen kus sýra, hromada sýra v mém břiše. Ale vážně, vypadám tak tlustě, ale víte co, to se lidem stává. Všichni bývají nafouklí. Dnes už nejsem oteklá, ale to je před palačinkami. Protože hodlám jít a dát si palačinku,“ vtipkovala dále Longoria.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související