Kurt Russell: Na prvním rande s Goldie nás policie nachytala přímo při sexu

Velikost textu: AAA

25. 4. 2017

Jestli něco Kurta Russella a Goldie Hawn spojuje, pak je to sex. Dvojice si ho užívala už na prvním rande. Jenže se jí to nepodařilo utajit. Nachytala je u toho policie, která si myslela, že se do domu vloupali ilegálně.

Goldie renovovala svůj dům a napadlo ji, že právě vybydlený prostor je ideální pro rychlovku s hezounem Kurtem, který ji tehdy na prvním rande nesmírně vzrušoval. Do nemovitosti se ale dvojice vloupala, a tak když byla v nejlepším, dorazila na místo přivolaná policie.

„Nakonec jsme se dostali po schodech nahoru a prohlíželi si imaginární nábytek a byli v imaginární posteli a měli spolu velmi realistický sex, když do místnosti vstoupila policie… Bylo to bizarní a podivné. Řekli nám, abychom si laskavě jeli pronajmout hotelový pokoj, což jsme taky udělali. To bylo naše první rande. Užili jsme si hodně legrace, ale nemůžu uvěřit, že už je to tak dávno,“ zavzpomínal šestašedesátiletý Russell v pořadu Harry.

Jednasedmdesátiletou Godie poznal při natáčení filmu Odpolední směna a od roku 1983 spolu žijí na hromádce. Mají spolu třicetiletého syna Wyatta.

Hawn má z manželství s Billem Hudsonem osmatřicetiletou dceru Kate a čtyřicetiletého syna Olivera.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související