Sharon Osbourne opět vyhodila Ozzyho z domu. Stále ji podvádí s kadeřnicí

Velikost textu: AAA

26. 4. 2017

Neuplynul ani rok od chvíle, kdy Sharon Osbourne vyrazila manžela Ozzyho z domu a nutila ho žít v hotelu pod výhružkou, že se rozvede. Prasklo totiž, že čtyři roky udržoval poměr s kadeřnicí Michelle Pughovou. Americký rocker se poté zavřel na pár dní do léčebny a prohlašoval, že se zbavuje závislosti na sexu. Sharon ho vzala na milost a pár dní plnila bulvár svými úsměvy, jak se jí podařilo zachránit manželství. Jenže minulý týden prý Ozzy letěl z jejich domu v Los Angeles znova. S Pugh se totiž stýkat nepřestal.

„Šušká se, že chodil za Michelle vždy, když Sharon zamířila do práce. Sharon nemá sice důkazy jako minule, ale začala se trápit tím, co se může odehrávat za jejími zády. Nezvedá telefony kamarádům a neodpovídá na zprávy. Je zhroucená a zavřela se doma. Lidé, kteří ji znají, si myslí, že to manželství je v troskách,“ uvedl zdroj deníku The Sun.

Osmašedesátiletý Osbourne se s šestačtyřicetiletou Pugh scházel tajně čtyři roky.

Zatímco se Osbourne stáhla do svého domu a nereaguje, Pugh na Instagramu napsala: „Navždy budu tohoto muže nosit ve svém srdci, vážím si jeho vlídnosti. Přeju mu lásku a světlo.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související