Ben Affleck: Nechci, aby mé děti byli herci do svých osmnácti let

Velikost textu: AAA

26. 4. 2017

Ben Affleck má s manželkou Jennifer Garner tři děti. Oba začínali jako herci už v útlém věku a vědí, jaké je usilovat o Hollywood před dosažením plnoletosti. Jenže čtyřiačtyřicetiletý herec nechce dovolit stejnou zkušenost svým potomkům. Jedenáctiletá Violet, osmiletá Seraphina a pětiletý Samuel si tak musejí počkat na plnoletost, kdy budou za sebe zodpovídat sami, než jim Ben dovolí, aby pokoušeli štěstí v Hollywoodu.

Affleck se herectví věnuje od sedmi let. Ačkoli nelituje svých životních zkušeností, jako rodič si nepřeje, aby jeho děti před dosažením dospělosti padli na pusu a zakusili negativní důsledky slávy.

„Myslím, že je to těžká věc. Miluju, že jsem hercem, začal jsem sám jako dítě a nezměnil bych na tom nic. Ale také bych nechtěl své děti vyloženě vzít a tlačit do tohoto oboru, než jim bude osmnáct. Až jim bude osmnáct a budou chtít činit tato rozhodnutí a dělat tyto věci, v pořádku. Ale být hercem jako dítě, vím toho příliš mnoho o odvrácené tváři toho, jaké to je,“ přiznal Ben v rozhovoru pro Mezinárodní filmový festival AutFest.

Affleck ale sám přiznává, že kdyby nezačal jako dítě, asi by se nikdy neprosadil.

„Měl jsem z toho několik skvělých výhod a zřejmě bych to nedotáhl v dospělosti tam, kam jsem to dotáhl, kdybych neměl za sebou tolik práce jako dítě, takže je to šílená věc. Mé děti by mohly být dobré ve školní hře. A pokud by tohle dokázali zvládnout, budou v dobré kondici,“ uvažoval dále Affleck.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související