Mariah Carey se k exmanželovi nevrací

Velikost textu: AAA

27. 4. 2017

Mariah Carey se před několika dny rozešla s přítelem Bryanem Tanakou, s nímž randila po rozchodu se snoubencem Jamesem Packerem. A média si začala všímat, že se nějak často schází s exmanželem Nickem Cannonem, s nímž se rozešla před třemi roky po šesti letech manželství. Jenže on teď vyloučil, že by se k sobě vraceli. Pouze se vídají jako rodiče společných dětí.

Mariah a Nick spolu mají pětiletá dvojčata Moroccana a Monroe, která stále vychovávají společně. A jako přátelé a oddaní rodiče se pravidelně vídají. Celou dobu od rozchodu. Takže to neznamená, že by se k sobě vraceli.

„Opravdu jste si všimli, že jsme rodina, že? Potkávám se s nimi denně,“ uvedl Cannon v rozhovoru pro TMZ, který se ho ptal, co schůzky s Mariah znamenají.

„Je to pro mě navždy rodina, a když to říkám, říkám to do té míry, že ji navždy budu milovat. Vždy to bude má vysněná holka. Ale protože nejsem zrovna v intimním poměru, neznamená to, že k ní nemám teď blíž, než jsem měl v době, kdy jsme byli dřív, prostě je to má rodina a ona je matkou mých dětí. Mluvíme spolu každý den,“ uvedl Cannon dále.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související