Johnny Depp má důkazy proti bývalým manažerům svých financí

Velikost textu: AAA

2. 5. 2017

Johnny Depp podal další žalobu proti společnosti The Management Group, která mu spravovala několik let finance. Hvězda Pirátů z Karibiku požaduje pětadvacet milionů dolarů za zpronevěru a zanedbávání povinností. Poprvé také o tomto sporu hollywoodský herec otevřeně promluvil a prohlásil, že když byl tedy na vině on, jak firma tvrdí v protižalobě, měla s ním tedy dávno rozvázat spolupráci.

Manažeři společnosti tvrdí, že Depp se dostal do finančních potíží svým nezřízeným životním stylem, kdy dokázal za měsíc utratit i dva miliony dolarů.

„Pracoval jsem opravdu velmi tvrdě spoustu let a věřil spoustě lidí, někteří mě ale velmi jasně nechali padnout. Proč mě jako klienta dávno neopustili, když jsem se choval tak nekotrolovaně? Jsou to moje peníze. Když si budu chtít koupit patnáct tisíc vatových tamponů za den, je to moje věc,“ svěřil Depp v rozhovoru pro Wall Street Journal.

Herec ale nešetřil také ironií. Joel a Rob Mandelovi, kteří vlastní společnost The Management Group, ho obvinili, že neváhal utratit tři miliony dolarů za to, aby vystřelil z děla popel spisovatele Huntera S. Thompsona. Johnny se tomu vysmál a prohlásil: „Ve skutečnosti to bylo pět milionů.

Jeho právník Adam Waldman tento týden soudu podal nové důkazy o nekalých praktikách firmy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související